730 832 461

Złomowanie aut Grójec

Prócz skupu aut używanych prowadzimy również usługi auto kasacji w Grójcu. W tej kwestii zapewniamy kompleksową obsługę zarówno firm, jak i osób prywatnych. Zezłomujemy każdy rodzaj oraz typ auta bez względu na markę, stan techniczny przebieg czy rok samochodu.

Jeśli chcesz zezłomować lub sprzedać swoje auto z zyskiem koniecznie skontaktuj się z nami. Nasza firma zapewnia zawsze profesjonalną obsługę w miłej atmosferze. Jako jedni z nielicznych zapewniamy darmowy transport. Odbierzemy je w terminie zaproponowanym przez ciebie, a gotówkę za skasowany samochód otrzymasz wprost do rąk wraz z niezbędnymi dokumentami. Nasza firma to gwarancja profesjonalnej obsługi z zakresu złomowania aut Grójec, profesjonalny transport wszystko zgodnie z przepisami prawa.

Auto kasacja Grójec

Jeśli posiadasz samochód, który nie nadaje się już do dalszej jazdy i zalega na Twoim parkingu lub pod domem, zadzwoń i skorzystaj z usług naszej profesjonalnej auto kasacji w Grójcu.

Legalnie złomujemy samochody w Grójcu i okolicach. Dzięki oficjalnemu zaświadczeniu bez problemu wyrejestrujesz samochód w urzędzie.

Skupujemy samochody powypadkowe i uszkodzone. Jeśli nie wiesz co zrobić ze swoim starym samochodem, a potrzebujesz pieniędzy od ręki, zadzwoń do nas lub napisz.

Auto złom Grójec

Złomowanie aut Grójec – jesteśmy firmą realizującą kompleksowe usługi złomowania samochodów i innych pojazdów na terenie Grójca i pozostałych miejscowości województwa mazowieckiego. Legalne zezłomowanie auta to najlepsze wyjście dla każdego, kto posiada samochód nienadający się do dalszego użytkowania. Przyjmujemy samochody wszystkich marek, uszkodzone i powypadkowe.

Nasza firma dzięki doświadczeniu pracującej w niej specjalistów, zyskała markę i pozytywny wizerunek wśród kierowców z województwa mazowieckiego, ale także innych rejonów kraju. Zaufanie wzbudza przede wszystkim legalny proces złomowania – zgodny z wszelkimi normami prawnymi i środowiskowymi. Ponadto nasza firma dysponuje bogatą flotą holowników i lawet, dzięki czemu zniszczony, zepsuty czy uszkodzony pojazd możemy odebrać ze wskazanego nam miejsca.

Auto szrot Grójec

Rozbiórka pojazdów i selekcja elementów-podzespołów dokonywana jest w naszej firmie przez wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

W pełni profesjonalna-bezpieczna dla ludzi oraz środowiska naturalnego rozbiórka: samochodów osobowych, vanów, aut dostawczych i ciężarowych, a także różnego rodzaju maszyn rolniczych musi odbywać się w odpowiednio dostosowanym do tego typu prac miejscu.

Nasz działalność nie tylko opierająca się na skupie i złomowaniu pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych ale także w sprzedaży części z demontażu, ze skupionych i złomowanych samochodów które nadają się jeszcze do wtórnego użytku.

Kupimy Twój uszkodzony samochód w Grójcu!

Świadczymy usługi autokasacji i złomowania aut w Grójcu. Jeśli Twoje auto nawaliło, nie nadaje się do jazdy, rdzewieje pod domen i zajmuje podjazd i cenne miejsce parkingowe zadzwoń do Autokasacja Grójec. Zabierzemy Twoje auto w dogodnym dla Ciebie czasie.  Od ręki otrzymasz gotówkę i dokumenty do wydziału komunikacji. Mamy najlepsze i najwyższe ceny skupu. Profesjonalna obsługa w zakresie złomowania samochodów w Grójcu, profesjonalny transport wszystko zgodnie z przepisami prawa.

Profesjonalna autokasacja aut Grójec. Szybko i profesjonalnie pozbędziemy cię problemu.

Przygotuj wymagane dokumenty:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Przeprowadzamy zgodną z prawem i legalną autokasację samochodów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, dokonujemy szybkiej diagnozy stanu auta.  Wypłacamy gotówkę od ręki.

Przekazujemy po przyjęciu auta do kasacji dokumenty:

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

W sytuacji gdy otrzymają Państwo dokumenty możliwe jest wyrejestrowanie auta z ewidencji pojazdów w wydziale komunikacji i kontakt z firmą ubezpieczeniową w celu zwrotu nadwyżki z OC  zezłomowanego pojazdu.

Nie trać czasu na długie oględziny i negocjacje!

Wypełnij formularz sprzedażowy i skorzystaj z naszego sprawdzonego procesu wyceny on-line